Eksklusiivselt Sinule disainitud ja käsitööna õmmeldud

Vahel on ikka nii, et käid poest poodi, proovid ühte kleiti - ülevalt suur. Siis proovid järgmist kleiti - puusast liiga kitsas. Siis lähed kolmanda variandi peale - alt liiga pikk. 


Kõlab üsna tüütult ning kui mõni oluline sündmus seisab ees või tahaks endale lihtsalt midagi ilusat, kuid eristuvat, siis võib juhtuda, et sobivat kleiti poest ei leiagi. 

Just selleks oleme loonud teenuse Tailored by TORINA

Õmbleme TORINA kollektsiooni toote millimeetri pealt Sinu mõõtu.  • Valime koos just Sinu isikupäraga sobiva kleidikanga. 2019 hooaja kanganäidised on meil stuudios, Veerenni 24C.
  • Parima tulemuse saamiseks teeme ka õmblusproovi, kus enne toote täielikku valmimist proovime seda Sulle veel selga, et saaks vajadusel mõõtu veelgi perfektsemaks kohandada
  • Kleidi saad kätte keskmiselt 2-3 nädalaga
Telli endale personaalse mõõdu järgi valmistatud TORINA toode alloleva vormi kaudu. Peale Sinu soovi saamist võtame Sinuga ühendust, lepime kokku kohtumise meie stuudios, kus valime sobiva rõivamudeli ning võtame Su mõõdud.

Ja siis ei lähe enam kaua aega selleni, kui saad enda personaalses mõõdus rõivadisaini kanda.
Email again:
Kristi tagasiside:

"TORINA Fashion on viimasel ajal üks parimaid asju, mis minu ellu on tulnud. Olen väga kehva šoppaja ja lisaks on minu kehakuju selline, et endale sobivat riiet leida, tuleb kaubanduskeskustes tunde sõna otseses mõttes ringi tuhnida. TORINA'ga on kõik lihtne - ütlen, et tahan kleiti ja päevadega (ausalt - päevadega) on kleit juba prooviks valmis või täitsa valmis. Mulle see meeldib!

Ma tean, et neid kleite väga palju ringi ei liigu ja päris tihti teeme minule oma vimka sisse. Just nimelt vimka - mulle meeldivad asjad, mis väljendavad mind ja annavad minule kui isiksusele vinti juurde. Ma pole elu sees nii palju komplimente saanud, kui kandes TORINA Fashion kleite.

Üleüldse, poleks elu sees uskunud, et ma olen kleidiinimene ja et ma tunnen kleidis ennast nii hästi. Minu garderoobis enam pükse üldse ei ole :)"